Kyslíková masáž, ošetření obličeje

Oxygenoterapie – zázračný kyslík!

Jaké je využití kyslíku v kosmetice? Omlazuje a čistí pleť!

Kyslík redukuje vrásky, stahuje a čistí póry, normalizuje tvorbu mazu, dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku, regeneruje pleť a zvyšuje její elasticitu.

kosmetika_thumb_kyslikovamasaz

Kyslíková masáž obličeje:

Kyslíková masáž se provádí s vital-brusherem (nástřiková pistolka), kdy koncentrovaný 90% kyslík a vitamínová emulze jsou v mlhové formě nanášeny na pleť. Kyslík je pravým elixírem pro buňky kůže a nezpůsobuje žádné alergie. Aplikace je velmi příjemná a bezbolestná, vhodná v každém věku a pro každý typ pleti. Při masáži cítíte lehký tlak kyslíku, který vám jemně tryská na obličej spolu s emulzními částicemi. Při ošetření čela to příjemně lechtá. Výhodou tohoto ošetření je, že nezpůsobuje žádné alergie. Je to tím, že je kyslík tělu vlastní. Již po první proceduře se pleť rozzáří, bude jemná a hydratovaná. Kyslík umožní průnik aktivního séra do hlubších vrstev pokožky a tím maximalizuje účinky aktivních látek.

Kyslík dodává energii pro látkovou výměnu, funkční výkonnost a regeneraci všech buněk. Kyslík je také životním elixírem pro buňky kůže a nezpůsobuje žádné alergie. Z toho důvodu může být kyslíková beauty masáž použita u každého typu pleti a v každém věku. Proto je kyslík pravým přírodním kosmetickým přípravkem – přírodou ve své nejčistší podobě!

 

Výsledky:

Po masáži pleť vypadá viditelně lépe, citelně hladší a pevnější a vyzařuje více svěžesti. Vyhlazují se jemné vrásky.

Nejlépe se kyslíková beauty masáž osvědčila také u problémů s pletí. Ucpané póry jsou zpravidla hlavní příčinou uhrů a akné všeho druhu. Podstatným iniciátorem je při tom zvýšená tvorba mazu. Kyslíková masáž vyčistí Vaše póry a normalizuje tvorbu mazu. To je nejlepší předpoklad pro čistou, jemnou a hladkou pleť až do hloubky pórů.

Doporučená aplikace – kdykoliv před významnou událostí (ples, svatba, důležité jednání), okamžitý efekt. Preventivně min 1x v měsíci, nejlépě 2-4x měsíčně.

vaše zpráva *

telefon *

ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *